Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Jinzhou City Shitan Machinery Equipment CO. LTD.
Ana sayfa Ürünlersu iyi sondaj kulesi

Rocky Strata Derin Sert Taş 200 Metre Su Sondajı Rig ST 200

Bay Zhu güvenmeye değer, iyi bir takımı var, bize iyi servis ve güvenilir kalite kablosu sağlıyorlar.

—— Aaron

Bay Zhu bize iyi fiyat ile Su Sondajı Rig sağlar. teşekkür ederim.

—— Julien

Ben sohbet şimdi

Rocky Strata Derin Sert Taş 200 Metre Su Sondajı Rig ST 200

Rocky Strata Deep Hard Stone 200 Meters Water Well Drilling Rig ST 200
Rocky Strata Deep Hard Stone 200 Meters Water Well Drilling Rig ST 200 Rocky Strata Deep Hard Stone 200 Meters Water Well Drilling Rig ST 200

Büyük resim :  Rocky Strata Derin Sert Taş 200 Metre Su Sondajı Rig ST 200

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: JINZHOU SHITAN
Sertifika: ISO
Model numarası: ST 200
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 takım
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Paketi
Teslim süresi: 7-10 gün
Ödeme koşulları: T/T, Batı Birliği
Yetenek temini: Yılda 2000 takım
Detaylı ürün tanımı
Product Name: ST 200 Water Well Drilling Rig Model Number: ST 200
Machine Type: Drilling Equipment Sertifika: ISO
Hole Diameter: Customized Drilling Depths: 200 meters
Condition: New Weight: 8.9 T
Warranty: 12 months Rotation torque: 7500Nm, 983 N.m, 4200N.m, 3400mm
Air consumption: 16-30 M3/min, 20-100m3/min, 17-31m3/min, 16-30cubic meter/min
Vurgulamak:

200M Derinlik Su Sondajı Rig

,

Su Sondajı Rig ST 200

,

2.5km/h Su Sondajı Ekipmanları

Rocky Strata Derin Sert Taş 200 Metre Su Sondajı Rig ST 200

 

 

ST 200 Su Sondajı MakinasıTanım

 

200 metre derinlik ve 305mm delik çapı, özellikleözellikle dağlık alanlarda ve kaya oluşumlarında su alma projeleri için uygun olan, özellikle su kuyuları ve tarım sulama kuyuları, toprak kaynaklı ısı pompası kuyuları ve diğer amaçlar için kuyu delikleri için geçerli olan bir tür yüksek verimli ve çok işlevli sondaj ekipmanı

 

ST 200 Su Sondajı MakinasıTeknik Veriler

 

Delme Çapı 140-305mm
Sondaj Derinliği 200 metre
Hareketlilik evet
sondaj borusu çapı (mm) 76 89
delik çapı (mm) 140-305
sondaj borusu uzunluğu (M) 1,5 2,0 3,0
tek seferlik ilerleme uzunluğu(m) 3.3
yürüme hızı (km/s) 2.5
donanımlı kapasitör (kw) 70
hava basıncını kullanarak (MPA) 1.7-3.0
salıncak hızı (rpm) 45-70

 

ST 200 Su Sondajı MakinasıAvantajlar

 

1. Dizel motor ile hidrolik tahriklidir.
2. Pano basit ve anlaşılır.Paletli monteli, kolay hareket ettirilebilir bir yapıdır.
3. Dört standart yüksek ayak.Uzun bir nakliye için araba ile yükleme yaparken, kaldırmadan doğrudan arabaya binebilirsiniz.
 

ST 200 Su Sondajı MakinasıUygulamalar

 

Faydalı model, özellikle dağlık alanlarda ve kaya oluşumlarında su alma projeleri için kuyular, tarımsal sulama kuyuları, toprak kaynaklı ısı pompası kuyuları ve diğer kuyuları delmek için uygun olan verimli ve çok işlevli bir sondaj ekipmanı ile ilgilidir.Matkap, farklı oluşumlarda delme için kullanılabilir ve maksimum delme çapı 350 mm'ye ulaşabilir.

Sondaj kulesi, büyük torklu hidrolik motor dönüşünü ve geniş çaplı hidrolik silindir tahrikini destekleyen yeni hidrolik teknolojiyi benimser.Ünlü fabrikanın motoru hidrolik sistem için güç sağlıyor.İki aşamalı hava filtresi ve basınçlı hava kablosunun giriş tasarımı, dizel motorun hizmet ömrünü uzatır.Eşsiz pompa ünitesi tasarımı bakımı kolaylaştırır ve bakım maliyetini azaltır.Kolay kullanım için merkezi kontrol hidrolik konsolu.

 

Kırsal su kuyularının dört yönü

 

1, Uygun kuyu tipini seçin

Su kaynağı kuyularının kuyu türleri, derin kuyular, büyük kuyular, muadili pompaj kuyuları, yabancı kuyular ve küçük çaplı boru kuyuları olarak ayrılır.Derin yeraltı suyunun bol olduğu bölgelerde derin kuyu açılması uygundur.Yeraltı suyunun bol olduğu bölgelerde, büyük kuyular, karşılıklı pompalama veya küçük çaplı boru kuyuları açmak uygundur.

2, Makul kuyu düzeni

Kuyuların yeri ve yerleşimi, yerel gerçek hidrojeolojik koşullara göre makul bir şekilde düzenlenecektir.Hidrojeolojik veri yoksa, kuyu yerleşimi için çevredeki mevcut su kaynağı kuyularına bakın.Sığ yeraltı suyunun bol olmadığı yerlerde sığ kuyular körü körüne açılmamalı;Yeraltı suyunun bol olduğu bölgelerde, çiftçilerin kendi sığ kuyularını inşa etmeleri uygundur, ancak bitişik su kaynağı kuyuları arasındaki etkileşimi önlemek için kuyu deliği düzeni çok yoğun olmamalıdır.

3, Uygun su pompasını yapılandırın

Kuyu tamamlandıktan sonra, su çıkış kuyusunun su seviyesini ve sondaj makinesinin drenaj durumuna göre ilgili su çıkışını ölçün ve ardından yerden zemine olan yükseklik farkına göre su pompasının toplam basma yüksekliğini belirleyin. dinamik su seviyesi ve benimsediğiniz sulama yöntemi ve su pompasının gerekli çalışma yüksekliği.Su pompasının akışı kuyudan geçen su akışını geçmemelidir.Karşılık gelen su pompası, yukarıdaki iki öğe temelinde satın alınacaktır.

 

Sondaj operasyon teknolojisi

① Deliğin çökmesini önlemek için deliğe uygun kasa yerleştirilmelidir.

② Delme aleti deliğe indirildiğinde, deliği dibe doğru süpürmek için önce düşük basınçlı yavaş döndürmeyi kullanın.Matkap ucunun delikteki direnci küçük olduğunda, normal delmeye dönüştürülebilir.Delikteki direnç büyükse, yüksek hızda açmaya zorlanamaz.

③ Normal delme sırasında delme parametreleri keyfi olarak değiştirilmemeli ve karotun bloke olmasını önlemek için delme aletleri kaldırılmamalıdır.

④ Çekirdeğin bloke olduğu tespit edildiğinde delme aleti uygun şekilde kaldırılabilir.Tedavi etkisiz ise, delme aleti hemen kaldırılmalıdır.

⑤ Oluşum gevşekse, kum ve çakılın parçacık boyutu çok küçükse ve karot almak zorsa, pompa hacmi azaltılmalıdır.

⑥ Kum ve çakıl delme hızı aniden hızlanırsa, kum tabakasını veya küçük parçacık boyutuna sahip çakıl tabakasını delmek olabilir.Sondaj parametrelerini değiştirmek gerekli değildir, ancak pompa hacmi mümkün olduğunca azaltılmalıdır.

⑦ Karotun ince kum ve çamur tabakalarına delinmesini sağlamak için, delme işleminden sonra çakıl tabakasına 10 cm'den daha fazla delmek en iyisidir.Kum tabakası kalınsa, bir tur delme işlemi yapılamadığında, 10 cm'den daha fazla delmeyi kurutmak için pompa turun sonunda durdurulmalı ve ardından karotun düşmesini önlemek için matkabı kaldırmalıdır.

⑧ Sondaj sırasında dikkatli bir şekilde çalıştırın ve sık sık su besleme sisteminin açık olup olmadığını ve su pompasının normal çalışıp çalışmadığını gözlemleyin.Delikte bulamaç dönüşü olmadığında bulamaç kırılması önlenecektir.Pompa basıncında ani artış olması durumunda, yanmayı önlemek için matkabı incelemek üzere hemen kaldırın.

⑨ Önemli delik bölümlerinde delme ve numune alma sırasında, çekirdeğin düşmesini önlemek için matkap çubuğu yavaşça kaldırılmalı ve vidalanmalıdır.Karot çıkarılırken matkap ucu çıkarılmalı ve ardından maça yavaşça dökülmelidir.

Rocky Strata Derin Sert Taş 200 Metre Su Sondajı Rig ST 200 0

Rocky Strata Derin Sert Taş 200 Metre Su Sondajı Rig ST 200 1

Rocky Strata Derin Sert Taş 200 Metre Su Sondajı Rig ST 200 2Rocky Strata Derin Sert Taş 200 Metre Su Sondajı Rig ST 200 3

 

 

 

İletişim bilgileri
Jinzhou City Shitan Machinery Equipment CO. LTD.

İlgili kişi: Cathy

Tel: 86-13343314303

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)